Daniel KlímaComment

Po roce v LABu

Daniel KlímaComment
Po roce v LABu

LAB 24 si oslaví rok existence a my s ním. Ale není to jen oslava roku, kolem čeho se bude tohle září točit. Akcí bude víc a začínáme hned 1.9. Pokud chcete být LABster se vším všudy, neměli byste chybět ani na jedné z těchto akcí.

 

Alexmonhart

Tenhle měsíc začíná v Praze hezky od podlahy. Hned 1. týden náš čeká MBPFW. Asi už vám došlo, že Alexmonhart není značka, která se dá prezentovat na mole, ale to neznamená, že pro vás nemá nic nového. Jestli se těšíte, co zase ta Alex vymyslela, stavte se kouknout a říct čau.

1. září

18:00-22:00

Přidej se na Facebooku a potvrď svojí účast.

 

Give Up

Takže po fashion weeku přijde do LABu trochu "punku". Give Up připravil hodně speciální akci. Nečekej žádnou prezentaci nového sofistikovaného produktu, ale prodejní akci, kde nejlepší kus uloví jen ten nejrychlejší a nejdravější. Bude to bitva do posledního trička.

18. září

14:00-20:00

Pravidelný update sleduj na Facebooku.

 

LAB 24

A konečně, na konci září oslavíme i naše narozeniny. O tam jak to tady vznikalo už jsme se zmínili. Bude to velký i malý, tichý i hlučný a hlavně to bude po roce na stejném místě. Na otevíračku vás dorazilo víc než jsme tenkrát čekali. Uvidíme, jak to dopadne tentokrát, když s sebou vezmete i kámoše.

24. září

Protože děláme vše na poslední chvíli, sleduj naší Fb událost pečlivě, ať ti nic neunikne. 

foto Aneta Benediktová

foto Aneta Benediktová

Team generation Y. The owner of studio and showroom in Prague. I'm interested in marketing communication and fashion business.