AlexmonhartDanielComment

Stážista i pravá ruka LABsterů

AlexmonhartDanielComment
Stážista i pravá ruka LABsterů

Ahoj, pro ty kdo jsou tu poprvé, u nás v LAB 24 pracuje jen Dan a Alex a právě jsme došli do doby, kdybychom potřebovali pomoct. Pokud je ti svět streetwearu, oblečení, módy i marketingu blízký, zkus si projít náš krátký dotazník pod textem, odešli nám ho a možná se budeme od února potkávat pravidelně.

Koho hledáme, co se bude dít a pár bodů, co Tě bude zajímat:

- Zatím nehledáme nikoho full-time, ale kdo z nás ví, jak to bude za čtvrt roku? Teď potřebujeme pár hodin týdně (možná i od počítače) a sem tam se těch pár hodin zvrhne v několik hodin týdně přímo tady v showroomu.

- LAB 24 je na adrese Jana Zajíce 24, Praha 7. Takže pokud už teď miluješ Letnou, teď ji budeš milovat 2x. Letenská plán, Stromovka, Lokál i nejlepší kafe v ČR na dosah ruky.

- Hledáme někoho, pro koho není problém poslat balík do zahraničí, pomoct s přípravou eventu, umýt výlohu i postnout fotku na Instagram. Je to různorodá práce.

- V LAB 24 pracuje hlavně na značce Alexmonhart, ale jsou tady i další jako hodinky Hypergrand, streetwear OPM nebo Highsnobiety. Oslí můstek: to znamená, že potřebuje krásnou češtinu a angličtinu slovem i písmem.

- Ano, je to neplacená stáž. Ale jakmile té práce bude víc, umíme Tě odměnit. Že hledáš na stáži něco jiného než peníze? To je v pořádku, třeba tě zajímá účast na streetwear veletrzích v Evropě, vstupy na Fashion week, Highsnobiety pro všechny tvé kamarády nebo spousta nových kontaktů z ČR i zahraničí.

Odeslání dotazníku neodkládej a odpovědi nepromýšlej příliš dlouho, jednoduše piš první co tě napadně. Čím dříve nám přijde odpověď, tím lépe. I my se Ti ozveme co nejdřív.

Díky, Dan a Alex

 

Jméno *
Jméno
Vypln email/telefon nebo oboje.
Vyplň krátce, dlouze, v bodech i básní. Necháme na to Tobě.
Tvůj cizí jazyk který ovládáš:
Jak dobře znáš značku Alexmonhart?
http://
Co bys dělal/a nejraději?