Hypergrand

S Hypergrand už flirtujeme nějakou tu dobu. Teď hrdě hlásíme, že máme novou kolekci na showroomu.

Poprvé jsme na tuhle značku narazili před 3 lety v létě na veletrhu SEEK v Berlíně. Viděli jsme malý nenápadný stánek, pár kusů hodinek z nové kolekce, zajímavý design a vyměnitelné NATO pásky, které byly v koženém a látkovém provedení.

A naštěstí se toho za ty roky příliš nezměnilo. Klukům z Hypergrand zůstala dobrá nálada a sympatický přístup k vývoji nových produktů. Hodinkám zůstalo ocelové tělo, tvrzené minerální sklo i (super tenké) kožené NATO pásky, které jsou prostě dokonalé. Už nikdy vás nebude kožený pásek "škrtit" na ruce. Pásky se dají jednoduše měnit, takže pokud se do Hypergrand zamilujete stejně jako Dan, nebude týden, abyste na zápěstí "neprotočili" minimálně 2 různé pásky.

V LABu máme převážně typ Maverick s koženým i látkovým páskem. Kdo má rád pár tlačítek navíc, ten ocení i model s chronografy aka stopkami. Pro milovníky jednoduššího designu jsou tu běžné Mavericks s barevným detailem na ručičkách. 

Nestáčí vám náš skromný výběr v showroomu? V tom případě vás potěší, že HyperGrand jsou nově i na ZOOTu.

Máte k hodinkám dotaz? Pište na daniel@lab24.cz nebo na našem Facebooku.

Zajímá vás jak budou sedět na ruce? Vyzkoušejte přímo v showroomu, každou sobotu od 11 do 14 hodin nebo po domluvě i během týdne.

Team generation Y. The owner of studio and showroom in Prague. I'm interested in marketing communication and fashion business.