Kaibosh

Kaibosh je značka slunečních a dioptrických brýlí z norského Bergenu. Právě tam firma sídlí a řídí odtamtud všechny své aktivity. Když teď jedete na veletrh (třeba na SEEKu), můžete se spolehnout, že tam Kaibosh budou. Ale nebylo to hned.

Všechno začalo v roce 1999, kdy se spoluzakladatel Helge Flo vydal na cestu do Hong-Kongu, aby našel manufaktura, která bude splňovat náročné podmínky na výrobu. A tenhle úkol se podařilo splnit poměrně brzy, protože potkal Mercy a Kennyho. Dnes pokračuje spolupráce v Shenzenu, kde se vyrábí brýle Kaibosh pod dohledem 200 vyškolených lidí, kteří ručně pracují s moderními materiály tak, aby na konci byly výsledkem nový brýle.

foto: Kaibosh

foto: Kaibosh

Samotná výroba nestačí. Kreativní stránku obstarávají kluci v Bergenu, kde kreslí, navrhují a testují brýle z nové kolekce. Originální design, který vychází z designérského týmu je jistotou, že na ulici nepotkáte brýle, které vypadají jako Kaibosh. 

foto: Kaibosh

foto: Kaibosh

Chcete sledovat život v Kaibosh i mimo LAB 24? Doporučuji sledovat jejich účet na Instagramu.

V showroomu aktuálně máme novou kolekci slunečních brýlí. Včetně nejoblíbenějších modelů jako Biblio nebo Chip & Salsa. Mimo LAB 24 najdete Kaibosh v obchodě Jineylevel a Leeda Store.

LAB 24 má otevřeno každou sobotu od 11:00 do 14:00. Nebo nám napište zprávu a zastavte se, jak se vám to hodí.

foto: Kateřina Kabelková

Team generation Y. The owner of studio and showroom in Prague. I'm interested in marketing communication and fashion business.