Co dělá LABster běhěm MBPFW?

Co dělá LABster běhěm MBPFW?

MBPFW je opět zpátky. A tenhle seznam je ukázkou toho, co nechceme minout. A protože se teď Alex zamilovala do Instagram Stories, tak na jejím účtu najdete i spoustu fotek a videí. Zbytek samozřejmě na LABu.

1.9. 2016

Fashion week si v otevřeme v LABu. Alexmonhart má pro vás malé batůžkové překvapení. K tomu zmrzlina trochu jinak a pár drinků. Podíváme se i do minulosti, třeba na první batoh Alexmonhart, který jsme ukázali nákupčím. I proto Throwback Thurday.

2.9. 2016

Alex už se klepe na další Addict. Takže tentokrát v Holešovické tržnici. Další den se nám bude vstávat o něco hůř než obvykle.

3.9. 2016

Přehlídky začínají. První den určitě uvidíme La Formelu i Chatty.

4.9. 2016

Druhý den máme jednoho velkého favorita. The Room by Basmatee znovu představí novou kolekci Henrika Vibskova. Po minulé "živé instalaci" jsou očekávání veliká.

5.9. 2016

Ti co chodí na fashion week, evidetně nechodí do práce. Takže v pondělí se skočíme podívat na Petru Ptáčkovou nebo Odivi.

6.9 2016

Okolo Vltavské bude plno. Nejdříve Re-See Showroom, kde se můžeme znovu podívat na všechny kolekce z přehlídek (a navíc v úplném klidu) a hned za rohem spojí síly Footshop a Nike.

7.9. 2016

Vrátíme se do LABu a začneme pracovat na našich narozeninách, novém produktu Alexmonhart a nových značkách do LABu.

 

Naše Instagramy, kdybyste nevěděli:

Alexmonhart: www.instagram.com/alexmonhart

LAB 24: www.instagram.com/lab24_showroom

 

Kompletní program MBPFW najdete na webu.

Úvodní foto The Aesthet.