ReportDanielComment

SEEK Berlín

ReportDanielComment
SEEK Berlín

A je to tu, zase ta dobře známá cesta do Berlína. Proč? Protože se tu (tam) konají veletrhy plné streetwear oblečení a tenisek. Konkrétně mají názvy SEEK, Premium, Panorama nebo Bright. To co nás zajímá nejvíc je SEEK a Bright. A kdo jsme my? Tentokrát to je to Dan, Alex a Robin.

Dan a Alex prezentují na SEEKu batohy Alexmonhart. Robin bude fotit, natáčet, snapchatovat a dělat spoustu „černé“ práce. Předem díky!

Včera jsme vyrazili, dnes budeme připravovat stánek. Cesta byla klidná, nerušená, při poslechu playlistů z Temporary Escapes Sessions a s místem na nohy, které se dá přežít. Ve zkratce kafe, cola, pár rozsypaých oříšků, meruňky a nějaký den cider (není těžké poznat, čím se živil řidič a čím zbytek týmu).

Večerní příjezd do Českého centra - díky za podporu - a rychlá obhlídka okolí, protože non-stop kebab a večerka se budou v týdnu ještě hodit. Do toho Danova posedlost zastavit se v každém řetězci s rychlím občerstvením, Alexi chuť celý večer poslouchat náhodného muzikanta na ulici a Robinova chuť pracovat. Výsledkem byl kompromis, který jsme nalezli u řeky. Obsahoval několik plechovek Jack & cola i pivo sladší než kafe ve Starbucks, výhled na parket plný tanečníků, slavící Němci (#Euro2016), hot dog/pancakes foodtruck a lehátka u vody a plnou My Story na Snapchatu nás všech.

V noci cesta kolem parlamentu. I když ho vidíte už po desáté, stejně vás jeho okolí okouzlí.

Preclíky.

Vymýšlení „oficiálního“ hastagu této cesty. Spousta sprostých nápadů. Smích. Mizerná wifi i nalezení kavárny, kde brzy ráno píši tento post, abyste věděli, co zrovna LABstři dělají. Teď čekejte každé ráno report z předchozího dne. Pro ty, kteří potřebují informace častěji, doporučuji Snapchat Alexmonhart nebo RobinBery i #LABsterBerlin na Instagramu.