SEEK Berlín 02

SEEK Berlín 02

Hned několik z vás už jsme po SEEKu potkali. Většinou vás zajímají podobné věci, takže jsme to sepsali i pro ty, kteří nás v pražských (letenských!) kavárnách ještě nezastihli.

- Jak bylo v Berlíně?

- Hele dobrý, víš co, ani jeden z nás tam nebyl poprvé a Berlín je přesně tak skvělý město, jak se o něm říká. Plakáty, streetart, burgery, kebaby i jakýkoliv raw/bio jídlo co tě napadne. Concept story na dosah ruky a ty si je vybíráš jestli Acne z nové kolekce nebo WoodWood ve slevě.

- A co Alexmonhart? Prodali jste tam hodně batohů?

- On ten SEEK není prodejní, je to jen o prezentaci značek, které tam vystavují. Jasně, pak obchody posílají objednávky, ale na místě se toho moc neudělá, takže se mě zeptej za měsíc a já ti řeknu, jestli se batohy zase vydají někam do světa, jako se to povedlo minulou sezónu.

- A nějaký akce byly? Jsem viděl něco na Instagramu...

- Byly! Stavili jsme se na akci od OPM, tam byla super atmosféra. Hudba, lidi se bavili na ulici, v jejich pop-upu nová kolekce na 2017 i několik kusů na prodej přímo na místě. K tomu pivo v plechu a Berlín připravující se na noční šichtu. Robin měl s sebou foťák, takže už se oba s Alex klepeme na video, které z toho večera bude. No a pak jsme jeli na SEEK x Highsnobiety party. Byla na úžasném místě. Všechno to vlastně vypadalo dost skvěle, ale zvuk tam byl úplně na h*vno. To naštěstí pro SEEK a Higsnobiety není na fotkách slyšet.

- Ok, ok. A co jinak, něco nového v LABu bude?

- Tak já doufám že jo. Zatím platí Kaibosh a HyperGrand, ty u nás najdeš i v budoucnu. Časopisy budou přibývat, nové Highsnobiety přijde v září. A teď koukáme po nějakém oblečení.

 

Zajímá tě toho podstatně víc? Skvělý, tady je řešení!

  1. Jdi na Instagram a dej follow @lab24_showroom a sleduj co nového se děje.
  2. Zastav se v LAB 24. Jsme tu každou sobotu od 11:00 do 14:00. Buď tady potkáš Dana nebo Alex, a nebo oba dohromady.
Primus od Alexmonhart; foto Robin Bery 

Primus od Alexmonhart; foto Robin Bery 

Alex a Dan na SEEKu; foto Robin Bery

Alex a Dan na SEEKu; foto Robin Bery

promo na stánku Alexmonhart; foto Robin Bery 

promo na stánku Alexmonhart; foto Robin Bery